Seurakunnan uudet www-sivut

Minnekäs minä olen eksynyt? Ei hätää, olet oikeassa paikassa. Seurakuntamme internet-

sivut ovat nyt uudistettu juhlistamaan seurakuntamme 90v. syntymäpäivää sekä vastaamaan paremmin käyttäjien tarpeisiin. Sivut ovat nyt julkaisuhetkellä täysin toiminnalliset, mutta lisää sisältöä, päivityksiä ja pieniä parannuksia sivuille on luvassa, joten sivuilla kannattaa vierailla aktiivisesti. Mikäli huomaat sivuillamme epäkohtia, puutteita tai kohtaat jonkinlaisia teknisiä ongelmia, olethan ystävällinen ja otat yhteyttä www-sivujen moderaattoriin yhteystiedot-sivulta löytyvän yhteydenottolomakkeen kautta. Ystävällisin terveisin

- Joni Erolainen


71 katselukertaa
Kouvolan Helluntaiseurakunta

sähköposti:

toimisto@kvlhelluntaisrk.fi

pastori@kvlhelluntaisrk.fi

puheenjohtaja@kvlhelluntaisrk.fi

leirikeskus@kvlhelluntaisrk.fi

diakonia@kvlhelluntaisrk.fi

Osoite:

Kalevankatu 20, 45100 Kouvola

Tilinumero: FI5915793006101540

Viite: 110

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2019 Kouvolan Helluntaiseurakunta